Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézeres szőrtelenítésről...

Lézeres szőrtelenítésről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
én igen. valami olyasmi h leborotválják monnyuk a lábad, rákennek valamit, és ráhelyezik a lézert.de ezt többször kell megismételni, és utána volt szőr nincs szőr. vagy valami ilyesmi
2009. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
"monnyuk" ember te hol élsz? Tapasztalatot kérdezett nem azt,hogy hogyan csinálják!
2009. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 évvel ezelőtt csináltattam meg és azóta VÉGLEG megszabadultam az összes szál szőrtől azokon a területeken amit megcsináltattam!


Az igaz, hogy amit árként olvasol hírdetésekben az általában EGY kezelésre vonatkozik. Egy kezelés pedig nem elég. Kb 5-6 kezelés kell ahhoz, hogy az összes szál eltűnjön, mivel nem minden szál nő egyszerre!

Csak azokra a szálakra hat a lézer ami éppen növő fázisban van, vagyis összeköttetésben van a szőr gyökerével és a lézer KIÉGETI a gyökerét.

Ami alvó fázisban van arra nem hat. Ezért kell ismételni kb 2 havonta a kezelést.


Nekem 6 kezelésre volt szükségem ahhoz, hogy az összes szálat eltüntessék.


Ennek már 10 éve és örülök, hogy megcsináltattam.

2010. máj. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Neked igy mennyibe került?Hol csináltattad?

2010. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez 10 éve volt és akkor mások voltak az árak, tehát az nem lenne mérvadó a mostani árakhoz. Különben is minden testrésznek más az ára.Nem tudom neked milyen testrészről van szó....


Én Óbudán csináltattam.Nem emlékszem akkor milyen klinikának nevezték magukat, de ők voltak az elsők akik Magyarországon elkezdték csinálni ezt a lézeres szőrtelenítést.


Akik engem kezeltek:Dr Szanyi Dorottya, Dr Szokolai Erzsébet, Dr Kozma Zsuzsa.

2010. jún. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!