Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kezdjem a szoláriumozást?...

Hogy kezdjem a szoláriumozást? Milyen gyakran, mennyi időre kell járnom?

Figyelt kérdés
barna szemű és barna hajú vagyok szoval olyan "normál" szinű a böröm. 17/L
2009. ápr. 13. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát első 2, 3 alkalommal 5-6 perc de egy héten max 2x, utána hetente 10 percre 1x
2009. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

eloszor kezzd 5 6 perccel.. aztan jetente 2x 8 percet mehetsz...

aztan par het mulva meghetsz 10 perceket is :P

amugy a legjobb a fekvo szoli :P

jo szolit ;)

pusz

2009. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: az álló a legjobb, mert a fekvőben elnyomod pl a lapockád és ott fehér foltok lesznek, meg az állóban egyenletesebben barnulsz mivel egyenlő távolságra vagy a csövektől, bye :)
2009. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az az igazság, hogy sok függ tőle, hogy milyen a bőröd, ha fehér heti egyszer maximum 5 percre menj, de ha fehér az arcod szigorúan kend le valamilyen gyenge 5-6 faktoros naptejjel, hogy ne égessen meg....Ezt egy hónapig, utána kipróbálhatod naptej nélkül.. És ha nem égsz le onnantól akár 10 percre is mehetsz! Vigyázz az égés nem játék! Remélem tudtam segíteni...
2009. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Naptej helyett szolikrémet használj.

A szoligép kezelö segiteni fog,hogy hány percekre menj,ö tudja,hogy milyen erös a gép, amelyikbe mész és ö látja,hogy mennyire vagy fehér. Nyugodtan kérj töle tanácsot,azért van ott!

2009. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!