Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ki milyen gyakran...

Lányok, ki milyen gyakran szokta teljesen/részlegesen szőrteleníteni magát odalent?

Figyelt kérdés
Tudtok valamilyen praktikákat,hogy ne kelljen olyan gyakran borotválni, meg ne pirosodjon ki, meg ne gyulladjon be ?
2009. ápr. 14. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
naponta borotválom, nem bánom, hogy gyakran kell, megéri ;)
2009. ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat en veet szortelenito kremet hasznalok...

mivel erzekeny a borom borotvat nem birom begyullad es viszket nagyon...

kremtol selymes lesz meg midnen.. de ez is eleg hamar vissza no .. szoval par nap es megint kezdem.. :(

szerintem ha birod astrapat akkor a gyanta a legjobb megoldas!!

vagy meg esetleg epilator!

2009. ápr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

utolso: melyik tipusu veetet hasznalod?? en ugy tudtam arra a zonara tilos. huvely kore,popsi, mindenhova felkened gond nelkul??


en borotvalom. szerintem szebb siman de sajnos nagyon keves ideig teljesen sima, par ora es mar kezd szurni :( na meg sokszor nincs idom/turelmem es kedvem se mert utana napokig nagyon kellemetlen, minden fehernemu sert, kenyelmetlenul erzem magam, szurok es csak baj van vele. de a baratom imadja, ugyh miatta csak raszanom magam. de en mindig hagyom amig eleg jol visszano, szoval heti 1nel surubben nem borotvalom, annal tobbet a borom se nagyon birna meg.(max 2-3het,de akkor mar kezd "erdosodni":-|)

szerintem szeretkezeskor jobb kicsit szorosebben mint szurosan, mivel az elsot nem igazan erzi, a masodikat viszont annal inkabb :-| az oralis kenyeztetesnel viszont mar mas a helyzet.

probalom raszanni magam a gyantara, de kell talaljak kozmetikust aki bevallalja.

2009. ápr. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
epilálni nem lehet, mert beráncosodik, egy húzás után, és utána már nem lehet, és nekem pl a gyantától is pöttyös lesz
2009. ápr. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig borotváltam, múlt héten tértem át az epilátorra. Kicsit fájdalmas volt, de simán túlélhető. (Én bele sem könnyeztem.) Viszont már látok egy-két visszanövőfélben levő pihét. Gondolom, ha továbbra is epilálom, ritkulni is fog meg gyengülni is, és nem nő vissza ennyire gyorsan.

Egyébként én kipirosodásnál (ha epilátort használtam) egy zacskóba engedek hideg vizet, megkötöm a tetejét és rajta hagyom egy kis ideig az érintett felületen. Utána nem is fáj annyira meg nem is lesz annyira piros. Pirosságra jó még egyébként a körömvirág krém.

2009. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én bortoválom.Csak a szeméremdombomat,magam miatt,mellesleg minek teljesen leborotválni ha nem élek nemi életet...én hetente max. 2x borotválom le.Szerencsére olyan tipus vagyok,hogy leborotálom este és másnap reggel is csak pár szál látszik,hogy kezzd nőni.Tehát ezzel nincs gondom:)
2009. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!