Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik igaizi szőke henna...

Létezik igaizi szőke henna festék?

Figyelt kérdés
Sötétszőke, "aranyszőke" hajam van, de nagyon tetszik az ezüstszőke haj... Pontosan az ilyen: [link] vagy a kicsit "szőkébb" árnyalat. A normál hajfestékekről azonban hallani sem akarok, nem akarom tönkretenni a hajamat. Hallottam a hennáról, hogy az természetes, és ápolja a hajat. Viszont arról is hallottam, hogy szőke hennafesték nincs, az is ugyanúgy hidrogén-peroxidot tartalmaz. Ez igaz? Vagy az is valódi henna és ápol?
2011. aug. 15. 18:44
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy talán inkább ez: [link]
2011. aug. 15. 18:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak HENNÁS hajfestékek, amik több színben kaphatók, de kb. ugyanolyan károsak, mint a boltiak. Az igazi natúr HENNA csak vörös.

Világosítani a hajon csak erős vegyszerekkel lehet, amik nagyon ártalmasak. Természetes és kímélő módon nem megoldható.

2011. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
átszínezni nem tudná, csak sötétíteni lehet vele.
2011. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
a henna nem világosít, mellesleg ha befested vele a hajad, és mégsem jó,utána nem lehet kezelni a hajad igazi hajfestékkel, csak akkor, ha lenő. gondold át jól, személy szerint én gyűlölöm a hennát. fodrász vagyok.
2011. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és igen, az igazi henna vörös, és csak fed, nem szív, ha ennél többet is tud, az legalább annyira roncsol, mint a festék. de egy jobb festék is ápolja a hajat, pl a loreal majirel nagyon jó festék.
2011. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 laylessza válasza:
igaz nem most kérdezted de hátha tudok valakinek tanácsot adni :) en is ugy tudom h a henna csak sotetit,a loreal hajfestekek nagyon jok ,a palettét nem szeretem nekem vilagosbarna hajam van es Loreal Preference hajfesteket hasznaltam [link] meg voltam veled elégedve! fényes nem hullik tőle a hajam.. :) de most legutoljara Loreal casting creame glossy blonde: [link] hajfesteket használtam ami ammónia mentes, vizes hajon 40percet hagytam lemostam es megegyszer feltettem meghagytam 40percet es kiszedte es meg nem is a legvilagosabb szinut valasztottam es szép a szine csillog is és nem hullik! ami nagyon jó dolog :) :) szóval tudom ajánlani van hozzá balzsam is ami nagyon jó és széppé teszi a hajat + meg használok label.m intensive maskot :)
2012. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!