Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan amitől dúsabb lesz...

Van olyan amitől dúsabb lesz a hajam?

Figyelt kérdés

Kb. ilyen az enyém is,sőt talán pont ilyen : [link]

Használtam körömerősítő,hajhullás elleni tablettát is,sörélesztő tabletta épp valamelyik nap fogyott el,ricinusolaj hajpakolást is használok és egyszer használtam Bánfi hajszeszt.Mikor szárítom a hajam fejjel lefele csinálom,mert attól is dúsabb hatást kelt,de az csak addig tart míg meg nem fésülöm


2011. aug. 16. 05:05
 1/4 anonim ***** válasza:
mert valamivel rögzíteni is kéne
2011. aug. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ok,nem fogom szétfújni hajlakkal a fejem,hogy egy napig valahogy álljon,főképp nem mindennap

más tipp?

2011. aug. 16. 06:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajlakk is ugyanolyan káros, mint a legtöbb bolti hajfesték.

Ha használtál már sok mindent, akkor nem nagyon tudsz ellene tenni semmit. Nekem talán még annyi sincs, mint amit a képen belinkeltél. Úgyhogy szerintem genetika.

Talán a hennát mondanám, de az vörösre festi a hajat, de arra írták sokan, hogy erősebb lett a hajszáluk és sűrűsödött is, dúsult.Persze ha eredeti a henna.

Más tippem nincsen.

2011. aug. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem,köszönöm

hát tuti genetika anyumnak is kb. ugyan olyan,mint az enyém,apumnak meg alig van haja :D persze mamának nagyon erős,dús haja van :/

2011. aug. 16. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!