Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet felkenni a...

Hogyan lehet felkenni a ricinusolajat?

Figyelt kérdés
Ti hogyan szoktátok? Ma vettem de még nem mertem felkenni mert nem tudom hogy hogy kezdjem. Minden választ köszönök így előre is!:)
2011. aug. 16. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:

kicsit melegítsd fel h folyósabb legyen,én műanyag tálkába szoktam kiönteni egy adagot,és be a mikróba.vigyázz h ne legyen túl forró,mert egyszer így jártam és várhattam ameddig hűl...:D én hajfestékes ecsettel szoktam felkenni,de szerintem kézzel is simán megy,ha esetleg nincs neked.mikor mindenhova jutott,masszírozd be jól a fejbőrödbe,fújd át hajszárítóval,mehet rá vmi zacsi,aztán egy sapka,h melegen tartson.3-4 óra múlva már moshatod is ki,bár én este szoktam csinálni,és egész éjszaka rajtahagyom:)

ja és én vizes hajra szoktam,mert ahogy szárad,jól szívja be az olajat szerintem.de mehet szárazra is:)

van aki rak hozzá tojássárgáját meg olívaolajat,én még így nem próbáltam...

2011. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem szabad megmelegíteni,mert elpárolog belőle a lényeg

én amúgy így szoktam : 3 kiskanál ricinusolaj, 3 evőkanál olívaolaj

a kezemmel felkenem a hajamra,kicsit beledörzsölöm a fejbőrömbe,másnap lemosom

2011. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!:)

Megkaptátok a zöld kacsót!:))

2011. aug. 16. 11:28
 4/9 anonim válasza:
Bocsi, hogy itt kérdezem meg, de bevált nektek? :)
2011. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Erre én is kíváncsi vagyok amúgy.:)

És az egész hajhosszatokra kenitek vagy csak a tövére vagy a végére is?

2011. aug. 16. 11:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Én fecskendővel vittem fel, amikor használtam. Számomra ez volt a legegyszerűbb, és persze utána jól belemasszíroztam! Nekem 2,5 cm-t nőtt tőle havonta, de nem egyből úgy 1,5-2 hónap kellett, hogy beinduljon.
2011. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Köszi! :D akkor szerintem megpróbálom :)
2011. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ahol csak érem ott kennem :))

Nőni nőtt tőle,de nem olyan hű de sokat,pedig már 3 hónapja használom,igaz nem olyan sűrűn,mert néha kimegy a fejemből

2011. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!