Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szolikrémet használjak,...

Milyen szolikrémet használjak, ami megelőzni a bőrrák kialakulását?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont a krémektől, naptejtől és a szolitól lett rákos anyajegyem.
2011. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:O

Mesélsz róla? mennyit jártál, mitől lett pontosan, hogy vetted észre stb..

2011. aug. 16. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2011. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de talán nem is a szolizás miatt lett...mondjuk sokat szoliztam, hetente háromszor 15 percet voltam. Inkább a bőrgyógyászom szerint a naptejtől és a krémektől alakulhatott ki, mivel régebben is jártam szolizni.

Sokszor nyáron Vichy Capital Soleil vagy DM Sundance naptejeket használtam magas faktorosakat. Ezekben van egy olyan összetevő (paraben) amire allergiás vagyok és kiütéseim lettek és kézkrémeket használtam mint a Vichy, amelytől kivörösödött a kézfejem. A bőrgyógyászom nem ajálja ezeket. Kb. fél éven belül kialakult és csunya nagy lett tőle az anyajegyem.

2011. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:S

de azt nem értem, hogy minek kented magad vele, ha kiütést okozott meg allergiás vagy rá?

És amúgy azóta nem is mehetsz napra, szoliba?

2011. aug. 19. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!