Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Bánfi hajszesz, kúra hatásos?

A Bánfi hajszesz, kúra hatásos?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni egy Bánfi kúrát télen vagy ősszel de inkább télen mert most Loreal Elséve Volume Collagent használok ősszel meg Avon hajdúsító sampont,balzsamot fogok használni.Szóval a kérdésem az lenne hogy ha télen elkezdem a Bánfi kúrát az mennyire lesz hatásos?Nőtt-e valakinek tőle a haja meg megszűnt-e a hajhullás?Nekem sajnos hullik a hajam.
2011. aug. 17. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5 hónapig használtam. Jól el is kezdett tőle hullani a hajam. Havi 2,5 centit nőtt tőle.
2011. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ne hülyéskedj pedig hajhullás csökkentő az van rá írva ekkora pofátlanságot csalók..
2011. aug. 17. 16:13
 3/11 A kérdező kommentje:
még ha nő is de milyen dolog ez hogy elkezd betegesen hullani
2011. aug. 17. 16:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaja... előtte pedig nem is hullott. 1 hónap alatt jött rendbe a hajam. Nem akarlak végleg lebeszélni róla, de két barátnőmnek is hajhullást okozott :/ Ennyit erről :S
2011. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
óh köszönöm aranyos vagy:) csak tudod az a baj hogy már megvettem (még régebben) 2013-ig eláll akkor már csak elkell használni nem akarok pazarolni
2011. aug. 17. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem hatásos volt.A hajhosszat nem nézegettem,viszont hajszárításnál lehetett látni,hogy rengeteg kis hajszál növekedett,amik aztán ott lengedeztek és korábban nem voltak.
2011. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és megszűnt a hajhullásod?
2011. aug. 18. 08:57
 8/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok*


Nekem nem hullott a hajam,csak szerettem volna egy kicsit táplálni és erősíteni.Ez szerintem meg is történt,mert fényesebb lett,pedig más szert nem nagyon használtam.De az ötlet innen az oldalról jött,olvastam hogy sokaknak bevált,ezért kezdtem el én is.

2011. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is most nemrég kezdtem el használni kb 1 hónapja. én még nem látok változást, de nekem is hullott utána a hajam. ez csak azért van az 1. hónapban hogy selejtezze a már elhalt szálakat. próbáld ki! ártani nem fog!
2011. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
három hete elkezdtem és nekem ilyen kicsi hajszálak jöttek ki már az első héten nagyon aggódtam mert ugye az öreg,hosszúaknak kéne elhalniuk nem a kicsiknek de ma már jött sok hosszú is remélem tényleg csak az elhalt hajszálak
2011. szept. 27. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!