Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zavaróak az alig látszó pihék...

Zavaróak az alig látszó pihék a mellbimbó körül a férfiak számára?

Figyelt kérdés

A mellbimbóm udvarának a legszélén (ott ahol találkozik a rendes bőrömmel) apró picike, körül-belül 3 milliméteres kis pihécskék vannak. Hihetetlen vékonyak és szinte olyan szőkék, hogy majdnem átlátszóak. Csak lámpafénynél észrevehető, és akkor sem mindig, csak ha bizonyos szögben éri a fény. Rettentően zavar. A szőrtüszők viszont rendesen látszódnak az mellbimbóudvar szélén körbe. Volt már pár barátom, de ők ezt nem tették szóvá, én is figyeltem rá, hogy ne világítsa meg erős fény. El nem tudom mondai mennyire zavarnak. Másoknak is van? Mit csináljak, hogy eltüntessem?


L/19


2011. aug. 17. 22:18
 1/5 anonim válasza:
100%
Másoknak is van,szerintem nagyon sok nőnek,nekem is. Ne csinálj semmit szerintem,mert ha kitépkeded, csak erősödik,és a végén nem szőke lesz, és nem olyan pici....
2011. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is van, és másoknak is.Hagyd figyelmen kívül a dolgot, és ne próbáld meg eltüntetni, mert utána nem szinte észrevétlen pihék lesznek, hanem megerősödnek.
2011. aug. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) A pasikat nem zavarja?
2011. aug. 18. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:

nem erősödik meg ha pl. legyantázod.

nem tudom honnan veszik,hogy ha kitéped erősebb lesz,csak gyengülni fog.

2011. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ember, aki teljesen szőrtelen lenne, mindenkin vannak ilyen szőke pihék. Nekem is van a mellbimbóm körül, bár én kiszedem epilátorral, mert attól nem erősödik meg.


16/L

2011. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!