Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úgy hallottam, hogy az "eu"-s...

Úgy hallottam, hogy az "eu"-s szoli nem is károsít. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem károsít, csak rákot okoz.Mint minden szolárium: )
2011. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
csak akkor káros ha valaki túlzásba viszi...az hülyeség hogy rákot okoz...ha kifekszel a napra az nagyobb bajt okoz már ott tartunk....bármelyik káros ha elvan túlozva...heti 1 szoliba még senkisem halt bele és a bőröd is egészséges lesz mert vitaminokat is kap igy a bőröd...
2011. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ha mondjuk ha hetente mennék ilyen eus szoliba, annyi percre, hogy az elért barnaság megmaradjon, akkor majd pl 60 évesen annyira leszek ráncos, mintha nem is szoliznék?
2011. aug. 18. 22:02
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell 60 éves korodig várnod, már 40 évesen olyan leszel, mint egy pirított shar pei.
2011. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
ha meglesz az alapszined még hetente is sok lesz járni...nem fog leöregíteni nyugi:) ezek meg itt előttem hülyeségeket írnak aztsem tudják miről bezsélnek csak a rosszindulat süt le az írásukból -.-"
2011. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Éppen, hogy nem a rosszindulat-.-'

De van, akinek hiába magyaráz az ember, meg a bőrgyógyász, meg az orvosok, csak hajtogatja a maga baromságát. Nem értem, az ember segíteni akar, erre le van szólva, hogy rosszindulatú, ez nevetséges.

Majd nézd meg magad 30 év múlva, hogy fogsz kinézni egy nem szolis kortársad mellett.

2011. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
akkor hajrá feküdj ki a napra és majd összehasonlítjuk magunkat ;)...havi 2 alkalom még egészséges is ...szóval mondjad csak:D
2011. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

11:01 Te orvos vagy ?

Még mielőtt visszakérdeznél nem, én sem vagyok orvos, de csak nemhiába mondják nálad sokkal okosabb emberek hogy káros. De hát lehet nektek beszélni, ismerem az ilyen embereket. Mindenki hülye csak ők nem, de majd rá jösz..:)

2011. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hülyeség veled kezdődik ;D
2011. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
na mit mondtam...: DD
2011. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!