Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha fekete lett a hajam (elvile...

Ha fekete lett a hajam (elvileg sötét barna de nagyon feketének tűnik) és már kopott ki belőle a szín akk ha világosabb barnával befestetem akk annak jó szine lesz? Vagy barna már csak akk lesz ha leszivatom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

sötétbarnából, majdnem feketéből, világos barna hajfestékkel nem lesz világos sajnos.

próbálkozz sok citromlével, ha természetes dolgoknál akarsz maradni. vagy szivasd le.

2010. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell leszivatnod, a lenövött részeken biztos befogja, vagy ha már jobban lekopott a fekete és honapok ota nem festetted akkor lehetséges h a világosabb barna hajfesték tud neki egy erősebb fényt adni és ugy jobban látszik a világosbarna...szerintem próbáld ki. vmenyire biztos viszont fogod látni azt a világosbarnát a hajadon.
2010. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire akarod világosabb barnára!? Én már régóta használom a sötétbarnát,szóval kérdezz csak nyugodtan. Télleg olyan mintha fekete lenne... Ha jól kikoptatod citrommal vagy kólás head & soulderssel (!) akkor tuti jó lesz ha ilyen csokibarnára,vagy ha tudod ilyen nem túl világos barnára gondolsz. Valami szép mélybarnára... De ha világos az eredeti hajszíned,számíts a lenövésnél jobban fog látszani a világosabb szín.
2010. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem akarok nagyon világos barnát..ilyen gesztenye vagy csoki barna kellene...csak ez nagyon feketés lett...kb másfél hónapja volt festetve és azóta lett feketés
2010. jún. 4. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor tedd azt amit irtam!:) 21:04
2010. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
citrommal hogyan lehet kikoptatni?
2010. jún. 4. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:

ugyanez az én problémám is.

valaki segítsen! :D

2011. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!