Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg a hajam?

Hogyan növesszem meg a hajam?

Figyelt kérdés
Nemsokára farsang, és báli ruhában táncolunk , szép hosszú hajat szeretnék de a póthajat meg a gyógyszereket elfelejteném. Hogyan tudnám megnöveszteni a hajam?
2011. aug. 19. 18:33
 1/9 anonim válasza:
Vegyél Al Bundy féle hajnövesztőszert
2011. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösszxd
2011. aug. 19. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehogy! Egy hónapban a haj 1centit nő. Pont. Néhány csodaszer azt ígéri h jobban nő tőle haj, de 2centinél azzal se többet, kézrátétellel meg marad az egy centi. Amúgy mire számítottál, h egy sámán mond egy tuti varázsigét? XD
2011. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
XD persze.. olyanra gondoltam hogy vmi sampon vagy balzsam vagy stb.. de a varázsige is megfelel:D
2011. aug. 19. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:
A vitaminok használnak általában legtöbbet, de ha azt nem szeretnéd maradnak a hajszeszek meg a samponok, pakolások, de azok nem sokat érnek...
2011. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Panthenol habot, nekem bevált. Viszont nem egy hónap alatt nő tőle sörényed :)
2011. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
próbáld ki a ricinusolajat !! :)
2011. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Farsang nem februárban van? O.o
2011. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is ricinusolaj. :) Meg masszírozd a fejbőrödet minden nap egy 10 percet és serkenti a vérkeringést és ettől nő a haj.:)
2012. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!