Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy növesszem meg a hajam?...

Hogy növesszem meg a hajam? Karácsonyra sikerül?

Figyelt kérdés
a hajam jelenleg az államig ér picit lejjebb, vékonyszálú és zsírosodik,2-3 naponta mosom.de szeretném lenöveszteni, még soha nem volt hosszú (szüleim nem engedték) olyan Hayley Williams-re akarom.karácsonyra letudom növeszteni? kb. addigra,milyen természetes max 1500 Ft-s termékkel v házi pakolással?
2010. nov. 19. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a haj növekedésének gyorsaságát nem tudod befolyásolni semmilyen szerrel. Az genetikailag adott, hogy mennyire nő...

Egyébként az én hajam is gyorsan zsírosodó volt, de mióta megvannak a gyerekek, volt, hogy két hétig sem értem rá megmosni, most már kb másfél hét után néz ki úgy, mint annakidején 4 naposan... Tudom, ez nem a növekedésre válasz, csak leírtam. :))

2010. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld ki a ricinusolajat.
2010. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy bő egy hónap alatt megnőjön, max.3-4 centit fog nőni. Ha pedig valami növesztő szerrel - ricinus olaj, vagy bánfi -próbálkozol, annak is az időtartama, 3-4 hónap. Úgy saccolom egy 8-10 centit kellene nőnie, ez ha gyorsan is nő a hajad 3 hónap.
2010. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!