Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetovált szemöldökkel lehet...

Tetovált szemöldökkel lehet menni modellnek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy mindig a természetes szép.

már nem lehet látható helyen tetkód,se piercing,meg nagy mű köröm. szóval a szemöldök tetko is ???


180 cm vagyok és 50kg. remélem felvennének.

szerintetek?


2011. aug. 21. 04:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtős.


A tetovált szemöldök eleve tök gáz, igénytelen, egy modellen nem láttam még (szerencsére), és még olyat se láttam senkin, ami legalább jól sikerült, vagy természetesnek hat.

A szemöldöktetoválást más helyeken úgy csinálják, hogy szálakat rajzolnak be, amitől dúsabbnak, ívesebbnek látszik, és természetes hatású.

Csak nálunk divat, hogy a hidrogénszőke "szexbomba" leborotválja a szemöldökét, és egy fekete színű félkörív van a helyén.

Se sminkkel eltakarni, se retusálni nem lehet rendesen, és tökéletesen gusztustalan.


Ja, amúgy van tetovált modell,

[link]

köldökpiercinges is, és a műkörmöt is megcsináltatják páran, persze normális méretben, formával, és esztétikus kivitelben.

2011. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem díjazzák egyébként, mert nagyon szeretik a szépívű, dús szemöldököt, ami alig van szedve.

De nem is értem, miért kérdezősködsz itt. Hát menj el egy ügynökséghez, és ki fog derülni. Veszítenivalód nincs.

Egyébként elsővel abban egyetértek, hogy nagyon sok ember csak elrontja a szép szemöldökét.

2011. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem! Ha nem tudnád, alap feltétel a komolyabb modelleknél hogy semmihez sem nyúlhatsz hozzá tehát : szemöldököd nem szedheted, hajad nem festheted, és nem is vágathatod, szolárium kilőve.
2011. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom.Maximum akkor, ha visszatudod ugy növeszteni, hogy semmi ne látszodjon a tetoválásból.Ami azért lenne csoda, mert ezeket a tetovált szemöldököket mingig természetellenes ivűre szokták rajzolni..
2011. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal,illetve hozzátenném,hogy nem elég a magasság és a vékonyság ahhoz,hogy valakiből modell lehessen.Fontos a megjelenés,a kisugárzás,az arc variálhatósága és sokoldalúsága,illetve,hogy rendelkezik-e egy saját stílussal,egyedi karakterrel.
2011. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, felejtős. Ha tudod növeszd vissza és próbáld meg, de így esélytelen..
2011. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetovált a szemöldököm de teljesen természetesen hat, szőrbe van tetoválva, nincs róla leborotválva illetve nem is fekete. Szóal nem hiszem, hogy minden féle szemöldök tetoválás kizáró ok lenne.
2011. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem se sima,szőr ott van.
2011. aug. 21. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!