Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire hatásos a ricinus...

Mennyire hatásos a ricinus olaj a hajnövesztésére?

Figyelt kérdés
HAllotam hogy havonta fél egy centit is nőhet a hajam, ez igaz? és hol lehet ilyet kapni? és hogyan kell használni? mennyibe kerül kb.?
2011. aug. 21. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ne legyél már analfabéta, gondolom ezredszerre sikerült csak elküldeni a kérdést.


fél centit magától is nő a hajad egy hónapban. igen, hatásos. patikában vegyed.

2011. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és 200-300 huf.
2011. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
a ricinus olajat inkább hashajtónak használják! XD
2011. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
alapból is nő annyit a haj havonta, hajnövesztő szer nem létezik sajnos, legfeljebb szebb lesz tőle a hajad, ennyi.
2011. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A haj magától nő átlagosan 1-1,5 centit havonta. A ricinus semmire nem jó tapasztalataim szerint. A gyógyszertárban lehet kapni, pár száz ft.
2011. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyit magától kell nőnie, sőt! Ha nem nő a hajad, akkor annak komoly szervi oka lehet, vagy szimplán vitaminhiány, esetleg vágatni kéne belőle, mert többet törik vissza, mint amennyit nő.

Szerintem azon kívül, hogy kényelmetlen több órás elfoglaltság, nincs sok haszna, a hajam se szebb, se dúsabb nem lett tőle, és ugyanúgy nőtt, mint előtte.

Patikában meg vagy abszolút nem adnak ki recept nélkül újabban, vagy csak egy decit, mert erős hashajtó, és nem tudhatják, hogy nem-e egy bulimiás hülyegyerek vagy, aki meg akarja inni. Maga az olaj 2-300huf/dl, plusz az üveg, kupak, mérés, címke, stb kb ugyanannyi.

2011. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja vettem 2 dl-t, minden probléma nélkül odaadták a 2 dl-t. 435 Ft volt plusz 100 Ft az üveg. Hajhullásra vettem, nem arra, hogy gyorsabban nőjön a hajam, de a hajhullásom megszűnt tőle. Általában a ricinus olaj azoknak szépíti meg a haját és azoknak nő tőle gyorsabban akiknek sérült, vitaminhiányos a hajuk. Aki azt mondja semmit nem használt neki az olaj, annak valószínűleg egészséges a haja és az egészségesnél nincs olyan, hogy még egészségesebb.....
2011. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 evőkanál ricinus olajat összekeversz 1 evőkanál étolajjal, vagy olíva olajjal, én az utóbbit használom. Annyit hagyod rajta ameddig tudod. A legjobb ha egész éjszaka rajta van. Másnap lemosod, általában 2x kell besamponozni a hajad, hogy rendesen kijöjjön az olaj. Nekem teljesen szépen kijön egy hajmosástól is általában, de menj biztosra, mosd meg 2x.

Ja és a fejbőrhöz is kell kenni, meg a hajvégekre is, ez gátolja a töredezést. Ha rákented húzz zuhanysapkát a fejedre, majd takard be törülközővel. Ja és még jobb, ha bele is dörzsölöd kicsit a fejedbe az olajat. Fontos, hogy éjszakára becsavard törcsibe, mert melegnek kell lennie a fejbőrnél. Így lesz a leghatásosabb.

2011. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!