Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elképesztően izzadok. Csütörtö...

Elképesztően izzadok. Csütörtökön 37 fok? Segíts

Figyelt kérdés
nagyon szeretek kimenni a barátaimhoz a térre,de kicsit messzelakom.sétálnom kell 800-900 m-ert a buszmegállóig a tűző napon 30 fokokba,utána még busz,és ráadásul metró is..folyik rólam a viz.egésznyáron kb 2 póló volt amit feltudtam venni,mert csak azok voltak amik hátul nem áztak át,és nem látszott rajta a hatalmas folt.hiába törlöm zsepivel a hátam,nem használ,valahol el sem érem.hozzáérek,és mintha most jöttem volna a zuhany alól..mit tegyek?:SSS
2011. aug. 22. 01:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Fiúnál nem olyan gáz a pisztolytáska, szerintem. Persze kellemetlen. De egy lánynak sokkal rosszabb ha izzadékony.


18/L

2011. aug. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
holnap menj el egy gógyszertárban és kérj Solutio Antisudorica-t! nagyon hatásos,és kb 400 ft!ha nem válik be(ne legyen így!)akkor sem dobtál ki több ezer forintot,megér egy próbát.nagyon sok embernek segít.én nem vagyok annyira izzadós,de én is kipróbáltam és nekem is hatott:)
2011. aug. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
bocsánat,gyógyszertárba:)
2011. aug. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
ÓÓÓ bárcsak én izzadhatnék 37 fokban..De itt egész nyáron nem hogy 37 fok de még 30 fok sem volt..
2011. aug. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem bevált az a módszer, hogy nyáron olyan szappannal mosom le a testem, ami erősen szárító hatású, így nem izzadok!...
2011. aug. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ugyanazt tudom tanácsolni, mint a második válaszadó. Én is izzadós vagyok, de ez beválik! Este bekened vattával a hónaljadat, reggel lemosod, és utána fújd csak be magad dezodorral. Garantáltan nem fogsz minimum egy hétig izzadni mint most.
2011. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.lány vagyok.igen,hallottam erről a készitményről,de az a baj,hogy nekem nem a hónaljam izzad,hanem a hátam,de rettentően.minden pólóm átázik..:\
2011. aug. 22. 19:07
 8/13 anonim ***** válasza:
A hónaljadra használj anti sudorica-t. Asszem a gyógyszertárba lehet kapni...
2011. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ellen nem tudsz különösebben mit csinálni, nyilván nem kenheted le az egész hátad antisudoricával :-)

Vegyél fel olyan ruhát ami szellőzik, és olyan színű amin nem látszik az izzadtság (törtfehér, fekete, stb, a ruha anyagától is függ min nem látszik és min igen)

Meleg van, leizzadsz ugyan de gyorsan meg is szárad.


(Amúgy ebben a 40 fokban szerintem minden második embernek folyik a hátán a víz, szerintem feltűnőbbnek/cikibbnek gondolod mint amilyen valójában.)

2011. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sajnállak:( biztos vkitől örökölhetted.
2011. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!