Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak, hogy dúsabb...

Mit használjak, hogy dúsabb legyen, ( vagy csak dúsabbnak látszon) és ne zsírosodjon oylan könnyen a hajam?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy nagyon kevés, vékony szálú hajam van, és kevesebb, mint 1 nap alatt bezsírosodik.Sok sampont kipróbáltam, de egyik sem vált be.
2011. aug. 22. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam =)

először is azért zsírosodik, mert megszokta hogy naponta mosod... azért zsírosodik, mert a hajad túl tiszta és a zsír (nem kamuzok ) de ápolja =)....ha már zsírosodik, akkor tűzdd fel, és próbáldd meg 3-4 naponta megmosni =)


a dús haj titka pedig a beszárítás =)

amikor szárítod a hajad, akkor hajtsd előre a fejed és a hjajtöveknél kezdd el szárítani úgy, hogy közben kicsit beledúrsz, hogy nőljön a hajtömeg =)


nekem is mindig dícsérik a hajam, hogy milyen dús és ennek köszönhetem =)

2011. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Remélem, hogy nekem is beválik :)
2011. aug. 22. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj waxot vagy hajlakkot használni, mert az szárítja a hajat. Van ún. szárazsampon, ami úgy néz ki, mint a liszt: bele kell dörzsölni a hajba, felszívja a zsírt, aztán ki kell fésülni.

Amikor utoljára öblíted a hajad, akkor hidegvizet használj, mert úgy nem zsírosodik olyan hamar. Ajánlom a fél citrom levét beledörzsölni a bőrbe, mert az is jó ( utána öblítés ). Amikor szárítod, akkor a legalacsonyabb fokozatot használd és ne érje forróság a fejbőrt csak a hajadat.

2012. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!