Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak? Epilátor,...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Mit használjak? Epilátor, szörtelenitö krém vagy gyanta?

Figyelt kérdés
eddig eddig brotvát használtam de meguntam mert max két napig selymes és pattanások jönnek mi tőle.És légyszi irjatok márkát hogy milyen ami jó
2011. nov. 13. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én főleg epilátort használok, nem olyan macerás, mint a gyanta, meg persze elég egyszer megvenni. Viszont, az érzékeny területeken szívás, mert míg a gyanta egy rántással leszedi egy jó nagy területen a szőrt, addig az epilátor folyamatosan tépkedi, nem egy kellemes élmény.:S Így ezekre a testtájakra gyantát használok, nekem a Veet zselégyanta vált be, epilátorból pedig Philipset használok, semmi extra nincs rajta.
2011. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyanta,csak ne felejtsd el fertőtleníteni.
2011. nov. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösszi,elötte vagy utána fertötlenitsek?és hol lehet venni?bocsi hogy hülye kérdéseim vannak:D:D
2011. nov. 14. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 3%-os hidrogén-peroxidot használok folyadékban.Előtte és utánna is kell így nem lesz szőrtüszőgyulladás.A patikában lehet potom összegért venni.
2011. nov. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössze:)
2011. nov. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!