Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol van jó fodrász Budapesten?

Hol van jó fodrász Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyan fodrászt keresek aki jól vág és megtudja mondani hogy mi állna jól és mi nem .
2011. aug. 22. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Rábavölgy Kata

Budapest, Balzac u. 15.

06 20 958-2115

én csak hozzá járok, leülök és megkérdezi mik az elképzeléseim, elmondom és közli hogy szerinte mi lenne nekem jó! És mindig nagyon elégedetten távozom tőle és nem is drága, de nagyon profi! Ő a legjobb szakember Pesten!

2011. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok fodrásznál jártam már, mert mindegyik elrontott vmit, de benne még nem csalódtam:

[link]

2011. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vatapeti válasza:
Vera az Apály utcában nagyon profi. Nem vág csak annyit amennyit kérsz. De igazából akkor tud nagyot alkotni ha rábízod magad. Próbáld ki, megéri.
2013. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!