Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó fodrász Budapesten?

Jó fodrász Budapesten?

Figyelt kérdés

Szeretnék vágatni a hajamból,épp csak egy picit amennyi szükséges. Nem szeretnék új fazont,sem több centit elveszíteni a hajamból.

Létezik ilyen fodrász Pesten aki nem akar átalakítani? :)

sajnos nekem eddig rossz tapasztalataim vannak


2011. szept. 5. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom :) 8.kerületben jó lesz?
2011. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó,ha jó. mit kell tudni róla?
2011. szept. 6. 07:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Legfőképpen azt, hogy azt csinálja, amit kérsz. Én nagyon kényes vagyok a hajam hosszára, és csak annyit vágatok belőle, ami egészségügyileg szükséges. Ő sosem mondta, hogy változtassuk meg, mindig pontosan azt csinálta, amit mondtam. Amikor oldalfrufru-t vágattam, akkor is képes volt milliméterenként rövidíteni rajta, hogy lássam, mikor pont jó a hossza. Én még sosem csalódtam benne, már legalább 8 éve hozzá megyek, ha fodrászra van szükségem :) Ludman Melindának hívják, és a Bródy Sándor utcában van a fodrászat, ahol dolgozik.
2011. szept. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a XV. kerületben tudok nagyon jó fodrászt. Nem épp belváros, de tömegközlekedéssel jól elérhető, nem drágán, bevásárlóközpontban. Ha érdekel, szólj :)
2011. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze,h érdekel ha olyan hajat vág,és annyit amennyit én szeretnék :)
2011. szept. 8. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlom a Pólus Centerben a Vivacity fodrásztot, ott pedig keresd Anitát. Nem fogsz csalódni :)
2011. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vatapeti válasza:
Gondolom már találtál fodrászt. Esetleg a többieknek: Árpád hídnál az Apály utcában dolgozik Vera, azt csinálja amit kérsz annyit vág amennyit kérsz, és a festésben is nagyon jó. A hombre festést kifejezetten kedveli.
2013. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!