Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A körmöt lehet zselével...

A körmöt lehet zselével erősíteni?

Figyelt kérdés
Valahol ezt hallottam, műkörmöt nem szeretnék de ez érdekelne. Mi ez pontosan, mennyibe kerül átlagosan, miben tér el a műkörömtől? Minden érdekelne róla, főleg körmösök válaszát várom. Köszönöm
2011. aug. 22. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem is szükségem volt körömerősítőre mert növesztem a körmöm ez egy lakk teljesen átlátszó olyan mintha körömfény lenne 600-700 forintért vettem a rossmannban de dmben is biztos találsz

[link]

2011. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
helo, nekem anyukámnak van, uv fényre kötő lakk.:) 2000 ft-ért csinálja a műkörmös. erősebb lesz tőle a körmöd, és 3 hétig megmarad rajta a lakk. még a lenövés is látszik, pont mint a műkörömnél. annyi a különbség köztük, hogy olcsóbb, és nem tudja meghosszabbítani vele a saját körmöd. azt nem tudom, mennyivel roncsolja kevésbé, mint a műköröm.
2011. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát lehet, de csak addig tűnik erősebbnek, amíg rajta van a zselé. Alatta nem tud fejlődni a köröm, és teljesen puha és hajlékony, gyenge lesz, mire rendbe jön, az több hónap.

Inkább használj körömerősítőt, rengetegféle van a piacon, a különféle blogokon tapasztalatokat is olvashatsz.

2011. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Létezik a zselés körömerősítés. Ilyen esetben egy leoldható zseléréteg kerül a saját köröm teljes hosszára, de vékonyabb, mint műköröm esetében, és a köröm hossza sem változik.

Árban eltérő, 2-3000-től már biztos találsz.

Off, de nem hagyhatom szó nélkül az utolsó válaszoló véleményét.

Szóval, kedves Utolsó!

A műköröm nem roncsolja a körmöt, csak a rossz műkörmös. Ezt persze Neked nem feltétlenül kell tudnod, de szeretem tisztázni a szakmámmal kapcsolatos tévhiteket.:) Az is butaság, hogy a köröm nem lélegzik a műköröm alatt, mivel a körömlemez elhalt sejtek tömegéből áll, és ezen okból kifolyólag egyáltalán nem lélegzik. (mert ami halott, az már nem vesz levegőt:))

Ha bármi egyéb kérdeés merülne föl, kérdezzetek nyugodtan:)

2011. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!