Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha növesztem a hajam, milyen...

Ha növesztem a hajam, milyen gyakran járjak fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy kicsit vágatni, hogy ne törjön. Eddig 2 havonta mentem, mert beálltam egy bizonyos hosszúságra, most meguntam azt.

Ebben a témában nem vagyok tapasztalt. Szerintetek ?


2011. aug. 22. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

ha elvékonyodik a vége és töredezik, szerintem elég akkor menni

ha meg nem történik ilyen, akkor mondjuk évente

2011. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a végét otthon is le lehet vágni, kb 3 havonta 1 cm-t,de ha nem töresezett akkor elég fél évente pár centit (3-5cm) a végéből(ezt otthon is meg lehet csinálni sztem)
2011. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha vágatsz akkor később fog megnőni, szóval ne vágass sose az a legjobb.
2011. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Használj balzsamot, akkor nem töredezik és nem kell fodrászhoz menned :) Egyébkén, ha nem csúnya a vége, ne menj el, mert a fodrász mindig többet vág belőle :(
2011. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, ezért nem is akarok menni gyakran, de az meg nem szép, ha vékony és töredezett. Ráadásul meg van szedve a hajam, azt itthon nem tudom levágni.


Köszi mindenkinek !

2011. aug. 23. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!