Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajlakkot ajánltok?

Milyen hajlakkot ajánltok?

Figyelt kérdés

Ami nem ragasztja feltétlenül össze a hajat és nem túl drága. Ja és nem büdös, mert múltkor olyan fura szagút vettem, sehogy se tetszik az illata, már alig várom, h elfogyjon. :))

Konkrét márkát is mondhattok, olyat is, ami nem ismert, tehát gagyi, de nem büdös és nem ragaszt. :)


2011. aug. 23. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
got2b?
2011. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
balea. nekem nagyon bejött:D
2011. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Ezek nem tudjátok mennyibe kerülnek? :)
2011. aug. 23. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
a dmes. amit 2. írt. 470 vagy mennyi
2011. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
syoss volume lift valami ilyesmi.dúsító.én ezt ajánlom sok hajlakkot kipróbáltam már pl a Taft vmi iszonyú szar:s mindegyik. azt hittem jó mivel agyon reklámozzák de sokat kellett kifujni belőle rögtön elfogyott, a wella csak egy ideig óráig volt jó összeesett és ragadt tőle a hajam,a balea szintén szar a trend it up hajlakkját használtam mert áradoztak róla h mennyire jó, hát az én hajamat az is összeragasztotta sőt mintha vmi súly nehezedett volna rá.
2011. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kallos KJMN, ezüst doboz, rózsaszín felirat+rózsaszín kupak (: jó illata van, és nekem ez használ a legjobbanm, és olcsó is.
2011. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tippeket, szerintem bemegyek,megveszem valamelyiket, amelyiket ajánlottatok, aztán remélem beválik. Ha nem, akkor a következőt is kipróbálom. :))
2011. aug. 24. 11:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Na első körben Baleát vettem, mert csak azt találtam, meg Syosst, de az meg drága volt. :) Remélem, beválik. :)
2011. aug. 24. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!