Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet kenjek a lábamra...

Milyen krémet kenjek a lábamra ha gyantázás után bizsereg pöttyös és a pöttyök körül fehér?

Figyelt kérdés
holnap megyek táborba el fog múlni?
2011. aug. 24. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
aloe verásat, és el fog múlni. :)
2011. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már el is múlt,de gyantázás utáni termékeket szoktunk,ami nyugtatja,hűsíti és fertőtlenít is.
2011. aug. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele.akármit kentem a lábamra pöttyös volt, szőrtelenítés utáni krémet(Balea)is használtam attól még durvább lett.én észrevettem h ezeket a drogériás testápolókat egyszerűen nem bírja a lábam, ugyhogy mióta Body Shop testvajakat vagy Stender masszázsolajat használok azóta elmúltak nem viszket tökéletesen szép, az anno brutál módon viszketető kipattogó lábam. sajnos nekem csak így jött helyre hogy drágább termékeket használok rá:(
2011. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!