Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipróbáltátok már az alábbi...

Kipróbáltátok már az alábbi hajgöndörítés technikát?

Figyelt kérdés

Tapasztalatot lécci írjatok*__*:)

http://www.youtube.com/watch?v=8mPVdZYlRYw


2011. aug. 24. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez a csaj bűn ronda, a sminkje se olyan mint amit szeretett volna:D inkább hasonlít egy bohócra mint egy Elle magazinból kilépő sminkcsodára. én nem próbálgatnám a technikáit:)
2011. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Évek óta így csinálom.:)
2011. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a csaj az érdekes benne már ne haragudj. Hanem, hogy ha netalántán megcsinálta vki ezt a technikát akkor, hogy sikerült erre vagyok kíváncsi. A lány engem nem érdekel én is lány vagyok lehet ezért is és a sminkje meg pláne nem érdekel. Nem az a típusú ember vagyok aki külső alapján ítélkezik. Nem mindenki született topmodellnek. Engem a haj érdekel mert én is szeretnék loknis frizurát és hajsütővel fárasztó és nem éri meg mert nem vmi tartós. Szóval aki ezt megcsinálta az kérem írjon(:
2011. aug. 24. 15:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Második kérlek írd le a tapasztalatodat bővebben köszi:)
2011. aug. 24. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Újat nem tudok mutatni, ugyanígy szoktam, ahogy a csaj mutatja a videóban. Fontos, hogy megvárd, amíg kihűl a hajad, különben hamar kirúgja magát. Ja, és az első fél órában lehet, hogy úgy fogsz kinézni, mint balázs pali, de a hajad súlya kb fél óra után normalizálja, és nem lesz olyan mikrofonfejed.:)
2011. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Hááát igen félek attól, hogy olyan puli leszek mert én csak laza loknikat szeretnék de itt a csajnak tök jó lett utána a haja a videó végén van 2db kép és tök szuper. Amúgy nekem nincs olyan hajszárítóm…ez gondot jelent igaz? Vagy alacsony hőfokon ahol nem fúj teljes erejéből az úgy jó?
2011. aug. 24. 17:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak tovább fog tartani.
2011. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat;)
2011. aug. 24. 17:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam sokáig, igazából sokkal szebb lett tőle mint a videóban a csajnak mert nekem szabályos csigáim lettek :) De nem mindegy mekkora tincseket veszel, nagyon el kell találni, mert ha kicsiket akkor valóban puli leszel, ha nagyokat akkor meg hamar kijön. Nem rossz technika, de ezerszer jobban szeretem a tépőzáras hajcsavarót, attól kibontáskor sem puli lesz hanem gyönyörű göndör.
2011. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!