Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajgöndörítés? Help (Kérdésed...

Hajgöndörítés? Help (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
hosszú,szögegyenes viszonlyag dús hajam van. Próbáltam már hajfonással,de nem lett szép,mert alul göndör lett,felül meg egyenes :S Szivacsos hajcsavaróval is,de az pedig nagyon felugrott úgy néztem ki mint egy pudli xDxD (bár lehet,ha többel csavartam volna be szebb lett volna) hajsimítóval is próbáltam,de azzal nagyon sok idő,és mire begöndörítem az egészet egy csomó kilógja magát,mintha kócos lenne.Alufóliával is ügyeskedtem,az sem ment. Hajgöndörítőt azért nem szeretnék venni. Valaki tudna valami megoldást? Előre is köszönöm :)
2011. aug. 5. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdd meg a barátnődet, anyukád hogy segítsenek neked. Hajgöndörítővel nagyon klassz. Nekem is kellett segíteni, de most már egyedül is megy. Nekem is hosszú hajam van.
2011. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha megcsinálnád szivacsossal...de kevesebb ideig hagynád, és utána még kicsit átigazítanád hajvasalóval
2011. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
diffúzoros száítóval szárítsd meg,és tegyél rá göndörítő permete és úgy süsd be.amúgy a szivacsos csavarók egy rakás sz*rok nem értem h hogy létezik olyan ember aki azzal normális hajat tud csinálni...
2011. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem a barátnőm szokta csinálni hajgöndörítővel: [link]

amíg csinálja a többit addig fújd be lakkal és csatold fel hidd el úgy nem lógja ki magát :)

2011. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pedig csak az alufóliát tudom ajánlani elsőre nem sikerült másodikra sikerült, nah de akkor aztán 4 napon át tartott.Száraz hajon csináltad vagy nedvesen?Mert a legjobb az ha megmosod nem szárítod be és úgy csavarod be.A legtartósabb pedig ez, haj sütőktől meg csak eltörik a hajad, a haboktól meg összetapad de ez is igen kinek hogy reagál rá a haja hajfüggő az egész.
2011. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!