Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények erről a "szerről"...

Vélemények erről a "szerről" : Solutio Antisudorica?!

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy jó izzadásra, a mai napon lett elegem belőle, ha 25 foknál magasabb a hőmérséklet izzadok mint a ló...hónaljkutya nincs, ha 2-4mmes leborotválom, és szinte semmi különbség. Ma mentem egy boltba, 2-3 perc állástól úgy beizzadtam, és csak a hónom alja, meg ha már ott leizzadtam, az alkarom szokott. Olyan foltot hagy a pólómon hogy nem merem felrakni a kezemet :S Aztán olvastam erről a "szerről" hogy ez 1 hét alatt segít az izzadtság "elmúlasztásán". Akinek van tapasztalata megosztaná velem, esetleg használási tippeket, trükköket. Vény nélkül lehet kapni gyógyszertárban?
2011. aug. 24. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Én használom és bevált de csak hónaljon. Nekem a tenyerem is izzad sokszor és arra nem volt jó. Tudni kell csakis száraz hónaljra szabad felkenni fürdés után egy vattát átitatva és bekenni. Borotválás után TILOS!!! Először lehet minden este de aztán elég 2 naponta én már csak heti 1x használom és teljesen száraz ilyen melegben is a hónaljam:) Viszont nagyon kell vele vigyázni nekem egyszer nagyon kiszáradt tőle a hónaljam. És hallottam már, hogy valakinek olyan hatással volt mintha másodfokú égési sérülései lennének. Én jó tapasztalattal vagyok vele szóval ajánlom csak óvatosan. Beteg tájékoztatót pedig olvasd el!!!
2011. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, szerintem elégjó. Mondjuk nem vagyok teljesen megelégedve mindig, amikor 35 fok van, akkor azért ez is necces, de amúgy jó. Vény nélkül veheted a gyógyszertárban, még 400 forint sincs. Használni pedig egyszerű, én vattapamacsra szoktam önteni és úgy viszem fel :)
2011. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak ez vált be semmi más. Először én is minden nap kentem utána egy héten 2x, most meg már csak hét-három hetente ha eszembe jut és már abszolút nem izzadok. És tényleg borotválás után TILOS. én egyszer csináltam de úgy fájt hogy majd be sz.rtam égési sérülés stb.
2011. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eleinte minden nap használtam,aztán kétnaponta aztán három,most már csak egy héten egyszer,mikor eszembe jut.De csak nyáron és tavasszal,mert a hatása sokáig kitart,meg így ősszel és télen pihentetem a bőrőm.Nekem nagyon bevált,de tényleg óvatosan kell használni.
2011. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kipróbálom, de óvatosan, zöld ment mindenkinek
2011. aug. 24. 16:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyan írtak már előttem véleményt, azért én is megteszem:

Tavasszal vettem, mert én nekem még télen is foltos volt a pólóm sajnos, még 1 helyben ülve is úgy, hogy amúgy nem izzadtam máshol és melegem sem volt. Elég kellemetlen...

Így végül megvettem ezt, és úgy 4 napon keresztül kentem először vele a hónaljamat fürdés után, ami mellesleg baromira viszketett 2-3 órán keresztül... aztán hagytam 2 nap szünetet, és mégegyszer bekentem. Nekem már ennyi elég volt, utána nem is kentem hetekig be magam, mert nem izzadtam. Aztán úgy 1,5-2 hónap múlva kezdtem el érezni, hogy megint baj van, és akkor 1x bekentem, majd újfent elmúlt az izzadás. Azóta is így 3-4 hetente kell 1x bekennem és utána jó. Azonban ilyen borzasztó gatyarohasztó hőségben sajnos nem használ, ha járkálok ide-oda, picit így is izzadok, ami meglátszik a pólón, de nem annyira vészes, mint azelőtt volt... :)

2011. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát nekem sajnos nem jött be,semennyire:( csak én lehetek ilyen szerencsétlen:S
2011. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk fémallergiám van, tehát sokféle izzadásgátlóra vagyok érzékeny, de ez borzalmasan marta a hónaljamat már pár perc után is. Én is csodát reméltem tőle, de nem tudtam használni sem a folyadékot, sem a hintőport, egyszerűen muszáj volt lemosnom. Viszont egy próbát mindenképp megér, ha nincsenek ilyen bőrproblémáid, mert nagyon sokaknál bevált már, és nagyon olcsó, nem nagyon veszíthetsz vele.
2011. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök pedig csak 13 éves vagyok! Szerintetek nekem már lehet használni??
2012. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is nagy problémám ez megse moccanok de már izzadok is . 16 éves vagyok sztetek kipróbáljam vagy mit csinálja és ha ettől sem mulik el . A betegtájékoztatot elolvastam neten és nem volt rajta h hány éves korban lehet használni.
2013. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!