Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon, de főleg a szemhéj...

Az arcomon, de főleg a szemhéjam körül apró (kb 1 mm-es) fehér pontok vannak, amit nem lehet kinyomni. Lehet allergia, vagy kiütés? Hogyan tüntethetem el?

Figyelt kérdés
Már régóta van ez nekem és nagyon zavaró. Nem fáj és nem is piroslik körülötte, csak látszik és sok van belőle. Olyanok, hogy a bőr alatt mozgatni tudom, de kinyomni nem. Akinek volt ilyen, vagy szakmabeli az segítsen.
2009. ápr. 17. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Így elsőre koleszterinlerakódások lehetnek. Kozmetikus az illetékes elvtárs ezek eltüntetésében- el lehet.:)
2009. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszadást. És azt nem tudod, hogy mitől van ez?
2009. ápr. 17. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más-más a zsíranyagcseréje, valószínűleg ettől. (Ha ez az...) Ha a zsírok bevitelére figyelsz, javul a helyzet- ez a saját tapasztalatom, legalább is nekem, miután a kozmetikus mindenféle mélymeleg meg gőzölgő módon fellazította és eltüntette őket, nem újultak ki.

:)

2009. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tade ***** válasza:
Szia. Nekem is volt 2 a szemem alatt. De en ki tudtam nyomni oket, azota nem ujultak ki. De amugy a kozmetikus siman el tudja oket tuntetni :)
2009. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
griznek hivják, kozmetikus felgözöli tüvel megböki a tetejét és utána kinyomja, simán kijön ami benne van. betokosodott mitteszer.
2009. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy árpának hívják, megjelenése után ha pár héten belül nem tűnik el, akkor érdemes kozmetikushoz fordulni, ő minden további nélkül kinyomkodja.
2009. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
árpa nincs arcon csak alsó és felső szemhéjon, amit csak szemész kezelhet!
2009. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, de akkor most micsoda ez??? Koleszterin pötty, gríz stb, vagy mi a csuda??? Én tudok ez ellen tenni, vagy csak a kozmetikus? (pl.LDL csökkentése, fogyózás, bár nem vagyok kövér stb.)
2009. ápr. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!