Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a kiütés vagy...

Mi lehet ez a kiütés vagy allergia?

Figyelt kérdés
a combom belső részén először szőrtöveknél vettem észre, hogy begyulladt a bőröm és pici gennyezés alakult ki. bepirosodott, nagyon, aztán fehér genny jött ki belőle, kevés, de ha megnyomtam (nagyon fájt) akkor kijött mint egy pattanás. ez elkezdett mégjobban terjedni, már mindkét combomon van, a belsőfelén elég sűrűn és fáj is, de egyáltalán nem viszket. már a bokámnál is van 1-2 darab. mivel kenegessem? bőrgyógyászhoz menjek vagy elég a háziorvos? a kényes területen egyébként semmi, max 1-2 pattanás, mert nő vissza a szőr, de az mindig volt. viszont a combom belseje olyan csúnya, hogy rövid nadrágot se merek felvenni. pedig lehet a levegő jót tenne neki.
2011. máj. 15. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, mert valószínű, terjed.
2011. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ennyire csúnya: [link]


szóval ez mi lehet?

2011. máj. 15. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj bőrgyógyászhoz!
2011. máj. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!