Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásra gyógyszer?

Nem dávid kérdése:

Pattanásra gyógyszer?

Figyelt kérdés
tudom sok ilyen kérdés van már fenn. De azt szeretném megtudni hogy valaki szed-e pattanásra gyógyszert és használ-e neki. Én 18f vok és zavarnak a pattanások. mindenféle arctisztitot vettem már meg bőrradírt de mindig jönnek elő pedig tisztítom mindig az arcom. Szóval szeretnék valamilyen gyógyszert szendi és kérdésem hogy milyen gyógyszert vált már nektek, illetve van-e valamilyen komoly mellékhatása?
2011. aug. 25. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

csalántea.

mindennap egy megiszol egy poharral,cukormentesen,és kitisztu7l az arcod. össz -vissz kremeket,arctisztitokat ne hasznalj,mert a többsegnek semmi haszna,sőt csak ront a helyzeten.

en nagyon pattis voltam,mielott ezt a modszert hasznalni kezdtem. foleg oldalt az arcomon volt sok. 2hete hasznalom kb,és mar 3.napon nagyon szep volt . sokan mondtak,h milyen szep pattimentes most az arcod:D esetleg majd ugy masfel hetente csinalhatsz egy kis szunetet,mondjuk 2naposat,aztan megint folytatod. en igy tettem:)

17l

2011. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

első válaszoló!

nekem is odlalt van pattim ,és nem múlik el csak szappant használok az arcomra.

filteres vagy szálas csalántea a jó?

miLYET HASZNÁLSZ??

2011. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne...
2011. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

filteres. en nem teszek bele se cukrot,se mezet,nemtudom miert...elejetol kezdve anelkul iszom.

jaj es meg annyit ,h a nagyon fuszeres etelektől is sokszor zsirosabb a bőr:/ (chips,sültcsirke)

:)

2011. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kösz választ! esetleg valami más 5let? :)
2011. aug. 26. 01:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rengeteg pattanás jelent meg az arcomon, leginkább oldalt. Mitesszerem is van rengeteg. :/ Mostanában kamilla teát kezdtem el használni. Megmelegítek egy kis vizet, szórok bele kamillát, nem filtereset. Kicsit hagyom hűlni meg ázni a kamillát majd leszűröm, papírzsepit mártok bele és azt teszem az arcomra. Kb. 10-20 percig van rajta, majd leszedem a zsepiket és újra, majd újra meg újra...míg el nem fogy a tea. Elég idegtépő néha, de nekem ez hatott leginkább az összes módszer közül amit, kipróbáltam. Most meginni készülök a kamillateát, igaz nem szeretem, mert szerintem elég pocsék íze van, de ez van.:/ Hétfőn akarok menni a gyógyszertárba és csalánteát kezdenék el inni. Többen mondják, hogy ez elég hatásos. Remélem tudtam segíteni. Már nekem se akar hatni semmi sem. Gyógyszert pedig orvossal kellene felíratnod, de én már jártam orvosnál és drágábba került volna a felíratás, mint maga a gyógyszer. Ha meg nem maszekba megy hozzá az ember, akkor meg nem írná ám fel. Szemétség. -.- Esetleg háziorvosoddal beszéld meg, ő hátha tud valamit javasolni. :)

Minden jót. :) 15/L

2011. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jah éniis 7főtöl fogom a csallánteát ugy talán csütre(évnyitó)nemláccik annyira..:DD
2011. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem csak vitamintól múltak el a pattanásaim, nagy hatóanyag tartalmú cink meg b3 vitamin
2011. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ez a csalán tea a sok mieszert is elmúlatja mert nekem az orrom televan
2011. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sotret by bőrgyógyász. 3 hónap alatt szép lett az arcbőröm. Utána 1 hónapnyi Dalicin krém és ha minden igaz vissza se jönnek a pattanások. Viszont van mellékhatása a gyógyszernek. Én mikor megvettem, a tájékoztatót kihajtogattam és röviden csak annyit, hogy komplett ruhakollekciót is lehetne belőle csinálni olyan sok a mellékhatása. Én csak azt a mellékhatást észleltem, hogy olyan depis volt a hangulatom, hogy a jó dolgoknak se tudtam örülni. Most úgy tűnik megérte ez a 3 hónap. Mindenesetre bőrgyógyászhoz fordulj tanácsért ő tud segíteni.
2011. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!