Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus: teljes arckezelés,...

Kozmetikus: teljes arckezelés, szemöldök, bajusz, láb, intim, hónaljgyanta? (Lent)

Figyelt kérdés

eddig is jártam kozmetikushoz, de vidéken, és csak az arcommal foglalkoztunk. most a gyantázásra is gondoltam, viszont Budapesten fogok lakni.

Bp-n mennyibe kerülnek ezek a kezelések, ahova ti jártok?

Illetve hogy zajlik? szőr mekkora legyen előtte? nektek mennyire tartós dolog? ha arckezelésre és gyantára is mentek, azt egyben szoktátok elintézni, vagy hogy "szokás"?

Tudnátok esetleg valami jó kozmetikust mondani a XIV. ker környékén?


2011. aug. 27. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
én a 13.-ker be járok kozmetikushoz ott egy arckezelés 7 ezer FT.a szemöldök 700 ft. (a többit nem tudom) de igy mind eggyütt szerintem összesen egy 20 ezres
2011. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
7000 egy arckezelés?? Mégjó,hogy nem lakok Bpn mert itt csak 2500,drága helyen is 4000. :S
2011. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!