Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszanő a szemöldököm?...

Visszanő a szemöldököm? Folyt. Alább.

Figyelt kérdés

Satírral tetováltattam a szemöldökömet, tulajdonképpen elég szép volt előtte is, de a tetoválással adtak neki egy kontúrt és ugye nem kell most már gyakran festeni. De a problémám az, hogy az erőssége nem lett egyforma és majd pár hét múlva korrigáljuk, de addig a kozmetikus úgy oldotta meg, hogy az erősebb színűből szedett ki jó pár szálat, ezáltal kissé világosodott. Én csak akkor vettem ezt észre mikor hazajöttem és sírni tudnék, mert félek, hogy nem nő ki és így ritka szálak miatt tényleg olyan tetovált jellegű, amit szerettem volna elkerülni.

Mit tegyek, van valami bevált házi praktika amivel kenegethetem?


39/N


2011. aug. 27. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
talán ricirus olaj
2011. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam én is már a neten, mindent elolvastam ezzel kapcsolatban, de tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2011. aug. 27. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, en a ricinusolajat hasznalom hajra, szempillara, szemoldokre.

Szemoldokre csak azert mert kozmetikushoz akartam menni, hogy uj format adjon a szemoldokomnek, es ezert kentem be minden este ricinussal.

Nekem hatott!!

2011. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy kinő.máshol is hogyha szeded a szemöldököd ott is kinő!
2011. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy kinő, szép is lenne ha kiszednénk és többé nem nőne vissza...

Ricinus olaj meg hasonlók teljesen feleslegesek, nem létezik haj meg szőrnövesztő szer.

2011. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A húgom pl. mikor fiatal volt állandóan szedte saját magának és mára már nincsen egyáltalán szemöldöke, pedig a családba mindenkinek szép szemöldöke van és emiatt volt a nagy ijedség.
2011. aug. 27. 18:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat! :)
2011. aug. 27. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feleslegesek! 2,5 hete kenem a szemöldököm nap mint nap és végre eltűnt a szemöldökömben lévő fél centis lyuk, amit véletlenül odakreáltam :) Sokkal sűrűbb is lett! A szempilláim is hosszabbak tőle!
2011. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!