Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tök vastag volt a szemöldököm,...

Tök vastag volt a szemöldököm, és most hogy idősebb lettem kiszedtem baromi vékonyra! Ugye vissza fog nőni? Van valami szer amitől gyorsan visszanő?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Én 14 éves vagyok és nekemis elég vékony:S

Nemtudom miért kellet ennyire vékonyra kiszedetnem!De már 2 hónapja növesztem a szemöldököm vissza és nekem egyre vastagabb lesz.

2008. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugi visszafog nőni:) de nem hiszem hogy lenne rá bármilyen szer...
2008. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

1.,Ameddig ilyen vékony,esetleg szemöldök ceruzával meghúzhatod vastagabbra,természetesen olyannal,mint a szemöldököd színe.

2.,Magadnak is ki tudod szedni,úgy,hogy megfelelő legyen,mert ad1.-A megfelelő méret-orrod aljára egy ceruzát teszel a szemöldöködig,és ami kilóg az orrfele azt kell kiszedni,majd a másik irányba is megdönteni a ceruázát,és ami túllóg azt kell kiszedni.Ad2.-Ajánlom,hogy mielőtt kiszeded rajzold meg halványan,azt a formát amit szeretnél.És a kilógó szálakat szedd ki.Ezt nem lehet elrontani.

3.,Igen idővel,de visszafog nőni.Olyan 2-3 hónap múlva naggyából az eredeti formáját kapja vissza.

4.,Nem létezik ilyen szer.

/pici cutte/

2008. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikus tud ajánlani krémet, amitől gyorsabban nő, egyik barátnőmnek használt.
2008. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Sztem először kozmetikusal kellett volna kiszedetned (pár száz ft) utánna tudtad volna magadnak szépen mert csak a kis visszanövő szálakat kellett volna szedned.
2008. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
miért kell leponzotni?
2008. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
lepontozni*
2008. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az aki elöbb irta hogy egy kozmetikus ajánlott a barátnőjének egy krémet! annak mi a neve,és hol lehet beszerezni???? elöre is köszi a válaszod
2008. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Én kozmetikus vagyok.El kell mondanom, hogy az esetek többségében, ha csak egyszer szedted vékonyra a szemöldöködet, visszanő, de ha túl sokszor ismétled, akkor nagy az esély rá, hogy csak hiányosan nő vissza.

De ne aggódj, nem hiszem, hogy gond lesz, csak légy türelmes, és inkább tényleg kozmetikussal szedesd ki, aztán te magad is utána tudod igazítani óvatosan egy jó darabig.Néha utánaigazíttatsz és megint szép lesz.Szer pedig nincs rá, ha adnak is valahol valamit, az sajnos csak üzleti fogás:-(

Türelem!!!

2008. nov. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!