Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek ahajammal? :S...

Mit kezdjek ahajammal? :S segitsen valaki!

Figyelt kérdés
Váll alá érő husszuságu hajam van..régóta festem(nemis szeretném abba hagyni) nagyon csunya a végéből legalább 6-7 cm de nem szeretném levágatni nagyon sajnálom:(!nagyon törik és ráadásul nagyon kevés is a hajam...mit csináljak hogy "életre keljen"??
2011. aug. 27. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vágasd le. De még most, mert csak rosszabb lesz és többet kell belőle levágni. Ha levágatod, akkor felfrissül, gyorsabban is fog nőni. Mást nem igazán tudsz tenni a már tönkrement hajaddal. Ellene tudtál volna tenni esetleg, festett hajra való samponokkal, balzsamokkal stb.
2011. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem álnna jóla rövid haj..:S
2011. aug. 27. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan hogy hajvég ápoló olaj nem tom hogy mi a neve de nekem is volt! Nagyon jó :D
2011. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamóca.. ***** válasza:
100%
rendbe jönni nem fog a törött haj. ha nem is egyszerre, de kezdj el havonta 1-2 centit vágni belőle. egy idő után lenő a csúnya rész és szép lesz. de te járnál jobban ha most levágnád, és után rendszeres visszavágásokkal növesztenéd.
2011. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vágass belőle 3 centit, és szedj kapszulát, amitől gyorsabban nő. Mikor megint ilyen hosszú, megint vágass belőle 3 centit.

Ebben az esetben még egy vágás minimum kell, hogy a hajad összeszedje magát, és feljebb fog törni, kiszárad, nem úgy, mint amikor egyben vágatod le a 6 centit.


Addig ne festesd, hanem hajtőre tetess melírt, nem látszik úgy a lenövés, és nem roncsolod már tovább a haj hosszát.

De legalább válts át valami hajszínezőre, ami ammóniamentes.


A továbbiakban is ajánlatos hajerősítő vitaminokat szedni, esetleg hajszesszel stb. kenni a fejbőröd, hogy dúsabb és egészségesebb legyen.


Annyit még hadd fűzzek hozzá, hogy a vállig érő, törött, nyúlott, fénytelen, de legalább vékony szálú és kevés haj igen igényesen, gusztusosan néz ki... Vagy a hajad hosszához, vagy a hajfestéshez ragaszkodj, mert a kettő együtt csak egy ápolatlan, igénytelen, kócos csajt eredményez

2011. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy hajvég ápoló olaj nem tom hogy mi a neve de nekem is volt! Nagyon jó :D


Ezzel igazán sokat segítettél neki.. xD (nem besértődni, nem rossz indulatból mondtam :P)

2011. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
általában összekötve hordom azt mondják h jól áll..(fel kötöm nem az a takaritónős copfom van..:))köszönöm mindenkinek...:)hajkellékeshez bemegyekés elmondom mit szeretnék tudsegteni ugye?
2011. aug. 27. 21:30
 8/8 anonim válasza:
Biztosan tud, és szerintem is vágasd le, ha jót akarsz magadnak. Ha el mész valamilyen jobbfajta fodrászhoz, biztos levágja neked olyanra, hogy jól is nézz ki.
2011. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!