Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2naponta kell hajatmosnom...

2naponta kell hajatmosnom mert hamar zsirosodik, valaki esetleg aki ugyanebben a cipöben járt de már kilábalt ebböl a gondbol segitsen légyszi vagy valaki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyanaz a problémám, de megoldottam. előszöris ne nagyon nyűljkálj a hajadhoz ha nem kell mert zsíros a kezed és attól is zsírosodik a haj, ne nagyon hasznélj balzsamot a hajtövekre, és speciális, erre kifejlesztett samponokat használj. aműgy azt hallottam hogy a tojássampon(régi típusu) szárítja a hajat.
2011. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg 2 naponta mostam, addig az enyém is állandóan zsíros volt. Nálam bevált módszer, hogy 2-3 havonta lecserélem a samponomat, és hetente egyszer mosok hajat. Kellett egy kis idő, míg hozzászokott, de csak 2-3 mosást kell kibírni, utána már öntisztul és nem kell állandóan mosogatni.
2011. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elsö válaszolo te milyen sampont használsz?másodiknak is köszi a választ:)
2011. szept. 15. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

a megoldás a száraz sampon=) nagyon ajánlom, nekem is hamar zsírosodik a hajam,ráadásul a derekamig ér,nehéz lenne minden nap mosogatni. vettem a rossmannban kb 350 ft-ért száraz sampont,és amikor reggel látom hogy zsíros,szórok a tövére egy keveset és kész,már nem is tűnik zsírosnak=) a hintőporral ugyan ez a helyzet,csak az állítólag eltömíti a pórusokat,huzamosabb ideig nem nagyon szabad használni. viszont vigyáznod kell mindkettővel,mert ha sokat szórsz,akkor fehér lesz a hajad,meg olyan mintha korpás lenne,és az se túl szép látvány.

a zsírosodás elleni samponokról az a véleményem hogy nem segítenek semmit...vagy ha igen akkor kiszárítják az egész hajad,az se jó.

amúgy én is próbáltam azt a módszert, hogy nem mosok hajat több napig,de nem lett tőle jobb,hónapok után sem,másnap ugyanúgy zsírosodik,akkor is,ha 1 héten egyszer mosom.

mellesleg,az tényleg jó,ha nem fogdosod a hajad. plusz,ha mindig tiszta a fésűd,illetve ha nem fésülöd annyit a hajad,az is sokat segíthet,mert a fésű viszi le a hajtövekről a zsírt. én a fésűmet is át szoktam mosni samponnal.

remélem tudtam segíteni=)

2011. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia bocsi hogy ilyen késő írok(első vagyok) én már nem szenvedek iylenbe de lényeg h a sampon amit használtam a oriflame erre kifejlesztett samponja volt(hajkiegyensúlyozó sampon) és még egy valami! a legutolsó öblítés hideg vizes legyen! :))
2011. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!