Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a pattanás után maradt barna foltokat? Tuti tipp?

Figyelt kérdés

Voltam kozmetikusnál! Rendszerint néhány napig elég csúnya volt. Már most egy hónapja, hogy hellyel közzel nézek ki valahogy, de akkor is jönnek ki újjabb patik. Sajnos. Használok Balea termékeket, mert azok olcsók és hallottam, hogy jól tísztítanak.

De akkor is ott vannak a barna foltok. Van valakinek valami tuti tippje, hogy hogyan tüntethetném el azokat itthoni vagy épp' patikában kapható olcsó termékekkel. Msot még bőrgyógyászhoz nem tudok elmenni, mert itt a suli és végzős vagyok. Sok a dologm.

Kérlek segítsetek nekem. Nem akarom, hogy ilyen maradjon. A nővéreimet már az örőletbe kergetem ezzel.


2011. aug. 28. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A pattanás utáni foltokat kenegesd hámlasztó kenőccsel (ilyen a körömvirág krém, és a Neugranormon). És ha esetleg van otthon nektek Bio lámpa (ilyen: [link] azzal is "világíthatod" az arcodat, elvileg halványít a foltokon. Más okosabbat nem tudok mondani. De esetleg kérdezd meg erről a kozmetikusodat.


16/L

2011. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítségét.

Nekem infralámpám van. Az nem jó rá?

2011. aug. 28. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, nekem is egy infra lámpám van csak. Én körömvirágot próbáltam de nagyon nagyon nehezen és lassan akar tőle múlni. : //
2011. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is már két napig körömvirágot kentem rá. Előtte jól megtísztítottam. Remélem, hogy lassan elmúlik. Szeptember végére hívott vissza a kozmetikus, de lehet, hogy hamarabb fogom meglátogatni, mert így nem akarok elmenni a szalagtűzőmre. Mégha lesz rajtam egy kiló vakolat is.
2011. aug. 28. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy mivel ezek aknefertőzés pattanásai, ezért UV fény kell nekik, nem infrafény.
2011. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!