Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Majdnem egybenőtt a szemöldökö...

Majdnem egybenőtt a szemöldököm, megfog változni?

Figyelt kérdés

pár száll már középen is van, elfog tűnni onnan? Vagy ki kell szednem?

16/F


2011. aug. 28. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
igen el fog tűnni ha kiszeded!!!!
2011. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kiszeded akkor eltűnik.
2011. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha a lábamról se hullik ki csak ha gyantázom akkor gondolom a te szemöldököd se fog kihullani. Még ha így is lenne, akkor honnan tudod, hogy ez a valamikor mikor következik be? Mi van akkor ha csak 20 év múlva? Akkor addig ott virítasz összenőtt szemöldökkel vágyakozva, hogy egyszer majd eltűnik onnan? Azt javaslom, hogy szedd ki inkább.
2011. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%

Ne szedd ki!

Annyira nem lehet drasztikus a helyzet, enyém is majdnem egybenőtt, de csak kis pihék (22F) ugyan ilyen volt már 6 évvel ezelőtt is. Nem feltűnő, maximum csak ha közelről a tükörből látszik jól. Majd nézz körül, hogy néz ki a többi férfi, a többségük ugyan így.


Ha egyszer elkezded kiszedni, utánra rendszeresen kell, megfog erősödni, és sokkal jobban látszik. Márpedig erre előbb-utóbb te is ráunsz 1-2 évtized elteltével, utána pedig elég hülyén néznél ki.


Egy férfi csak drasztikus esetben szedesse, ha már nagyon csúnya, a leírtak alapján attól még nagyon messze vagy.

2011. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még róla, hogy valakinek hullott volna a szemöldöke... szedesd ki, ha szeretnéd, nincs abban semmi ;)
2011. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiszeded megerősödik XD Ilyen jót is rég nevettem.

Kérdező, el ne hidd ezt a baromságot!

2011. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ha kiszeded nem erősödik meg. Nem kezd el titokban gyúrni vagy ilyesmi, szedd ki nyugodtan.
2011. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%
Hát ha tövestül kiszeded nem fog megerősödni, de ha csak lecsíped a végét, azaz hülyén csinálod akkor megerősödhet. Én már láttam ilyet is, semmin nem lepődök meg...
2011. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem erősödik meg, max mivel nincsen lekopva a vége, hanem egyenes a vágástól, szúr. De ettől még nem erősebb.

A szőr erőssége a hagymán múlik, azt pedig a vágás nem befolyásolja, a kitépés pedig csak gyengíti.

2011. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!