Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam el a fodrásznak...

Hogy mondjam el a fodrásznak milyenre vágja ha még ensem tudom pontosan? Többi lent

Figyelt kérdés
14F vagyok kedden megyek fodráshoz hajam színe barna a lényeg az lene hogy fogalmam nincs mijen lenne jó most elégé megnőt és már alig bírok rá a fésüvel de nagyon rövidre nem szeretném csak hogy kezelhető legyen tudnátok külde képeket hogy mondjam neki? mit tudom 5cm vagy mi nem tudom hogy szokták kategoriákba sorolni
2011. aug. 28. 18:43
 1/1 anonim válasza:
A neten megannyi kép van különböző frizurákról, írd be hogy körülbelül mit szeretnél, és hátha szemet szúr egy olyan frizura, ami pont jó lenne neked most. Meddig ér a hajad?
2011. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!