Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid, göndör frizura. Milyenr...

Rövid, göndör frizura. Milyenre vágassam?

Figyelt kérdés

Jelenleg vállig érő, enyhén hullámos, sűrű, össze-vissza szálló gesztenyebarna hajam van, és göndör frizurát szeretnék. A dauer mellett vágatni is akarok belőle, de még nem döntöttem el, melyik fazon lenne, amelyik fiatalos, illik a koromhoz, és könnyen is kezelhető. Tudnátok ilyen frizurákat ajánlani? Fodrászok véleményére is kíváncsi vagyok! Még annyit megjegyeznék, hogy szemüveget hordok, és zöld szemem van, illetve évekkel ezelőtt már csináltattam dauert, amitől semmi baja nem lett a hajamnak, sokáig benne maradt, nem nyúlt ki, és nagyon jól is állt.


Előre is köszönök minden választ!


22/L


2011. okt. 22. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyit vágatnál belőle?
2011. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Egy-két centit mindenképpen vágni kell majd belőle, hogy ne törjön a vége, és fel is fog ugrani a dauer miatt az eredeti hosszhoz képest. A tarkóm vonalánál nem szeretném rövidebbre.
2011. okt. 29. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!