Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinted szép a rövid göndör...

Szerinted szép a rövid göndör haj?

Figyelt kérdés
Nekem rövid Vállig érő göndör (értsd. Nagyon göndör fürtökben leomló) hajam van..Sokszor piszkáltak érte már nem merem kibontva hordani.. Tényleg ennyire ciki lenne??
2011. aug. 29. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek jól áll, de most a vasalt egyenes haj a menő, aki kilóg a sorból, azt megszólják, megbámulják, nem lehet mit tenni, el kell fogadni az emberi böszmeséget.
2011. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor örülj! mert ez a te éved ..most igazán divatos vagy : [link]
2011. aug. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem divat az egyenes haj, és egyébként is egy göndör haj sokkal szebb, mutatósabb is, nekem hullámos a hajam, régebben kihúztam de rájöttem hogy nem kell mindig mások után rohangálni és annyira nem is szép az egyenes haj mert nem látszik a haj valódi tömege! Meg ha szétnézel az utcán láthatod hogy már nagyon kevés lánynak van kihúzva a haja. És egyébként is kár tönkretenni vasalással egy egészséges hajat!!!!!
2011. aug. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos az én hajam is hullámos,én mindig kihúzom,szerintem csúnya a hullámos/göndör haj.
2011. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki! Örülj neki, hogy ilyen szép hajad van és nem a megszokott egyenes. A színe milyen?
2011. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a göndör hosszú haj sztem szép, a göndör rövid haj pedig sztem muris hatású
2011. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gyönyörű hajad van! Imádom a göndör vagy hullámos hajat. Nekem eleve hullámos hajam van és beszoktam még sütni göndörre is :)
2011. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Barna hajam van.. :)
2011. aug. 31. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem szép a göndör haj :)


akik meg cseszegetnek,azokkal ne foglalkozz


13l

2011. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!