Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a Wella...

Mi a véleményed a Wella samponokról és balzsamokról?

Figyelt kérdés

10 skálán hogy értékelnéd?

Mi volt ami nálad jobban bevált?

Megéri megvenni?


2011. aug. 29. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
repair balzsam nagyon jó, sűrű, szépen eloszlik. rajta szoktam hagyni 10 percig, jobb nem is kell :) ápolt a hajam, és szép tőle. ja, fodrász vagyok, nagyon sok hasonlítási alapom van :)
2011. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mazsool ***** válasza:
Én is a repairt használom, és nekem nagyon nagyon tetsziik:)) sokfélélét próbáltam a garniertől elkezdve a dove-on keresztül a glis kur-ig, de ez a Wella a legjobb:) én a 10es skálán 10re értékelném:)Megéri megvenni, próbáld ki! :)
2011. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) ment is a zöld kéz;)

Melyiket javasoljátok inkább a "repair"-t vagy a "shine"-t? A repairtól nem lesz fénytelen a hajam?

2011. aug. 29. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
nem, nagyon szép fényes lesz :) a shine-t nem használtam még. első voltam:)
2011. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is repair-t használok és ez a legjobb sampon amit valaha találtam. Sokkal szebb lett tőle a hajam és az illata is nagyon jó.Tényleg olyan mintha fodrászsampon illata lenne.
2011. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mazsool ***** válasza:
Fényes lesz a repairtól még az én szétégetett hajam is.. Ugyh szerintem attól ne félj, hogy fénytelen lesz a hajad.
2011. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek:)

Azt hiszem beszerszek akkor egy wella repairt^^

2011. aug. 30. 10:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszerezted végül a sampont? Bevált? :)
2011. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!