Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a nivea...

Mi a véleményed a nivea samponokról és balzsamokról? Neked mennyire váltak be és melyik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Illatuk jó, viszont én nem voltam megelégedve a samponnal sem és a balzsammal sem. Régebb használtam, nem emlékszem pontosan mit is, de az biztos, hogy a hajbalzsamtól nagyon kezdett zsirosodni a hajam.
2011. szept. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem se jött be a sampon és a balzsam, viszont szinte minden más Nivea termék (arckrémek, lemosó, testápoló, deo) nagyon jó, fura, de pont a sampon nem igazán...
2011. szept. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mostani favorit a nivea simítós vagy nemtudom milyen sampon.
2011. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem valamelyik fehér flakonos van, szeretem, mert ettől nem leszek kiütéses, nem viszketek, stb. Kicsit tényleg zsírosítja a hajat, de nekem pont emiatt jó. :D
2011. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én most a diamond gloss termékcsaládot használom,de én is azt tapasztaltam,hogy zsírosodik a hajam tőle. Viszont tapintásra meg illatra jó nagyon. A többi termékkel elégedett vagyok,dezodor,testápoló...Niveát használok,de a samponjában és balzsamában csalódtam kicsit. Vagy csak az én hajamnak nem megfelelő...
2011. szept. 6. 00:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ki fogtok nevetni, de nekem a Baba sampon jön be. Már több, mint egy fél éve használom ( normál hajra valót pedig nekem is zsíros a hajam ) és ezzel elég, ha kb 5 naponta megmosom és nem tűnik csapzottnak. És nem utolsó sorban elég olcsó.
2011. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A diamond Glosstól nekem is zsírosodott a hajam, először az első-második nap nagyon szép volt, aztán annyi, ráadásul be is korpásodott tőle. Viszont a többi terméke, testápoló, hidratáló, dezodor nagyon jók.
2011. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!