Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a pattanásos...

Mit lehet tenni a pattanásos fenék ellen és a kiütéses szeméremdomb ellen ?:$:DxD

Figyelt kérdés
Mivel kezeljem? Nagyon feszélyez, főleg ha arra gondolok hogy hamarosan lefeküdni készülök a barátommal, ez lesz az első és mit szól majd hozzá. Normális válaszokra vagyok csak kiváncsi és ha lehet lányok írjanak valami értelmeset!
2011. aug. 29. 22:05
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:
100%
neogranormon leszárítja.
2011. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
43%

Kapcsold le a villanyt! :D am nem hiszem, hogy azzal lesz elfoglalva!

22/L

2011. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát, szerintem sem azt fogja nézni :P Mellesleg ha szeret, nemhiszem hogy zavarni fogja. :D Csak legyél ápolt ott lennt :)
2011. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
ne borotváld agyon magad. nekem csak akkor volt kipattogvA.
2011. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

ha én lennék a pasid érdekelne is ez

1. SZERETLEK

2. valószínű te is ha lefekszel velem

3. és mekkora jóh már hogy én leszek neked az 1.

4. nekem is vannak hibáim


magyarul legyen nálatok gumi,síkosító(bár utóbbi nem feltétlenül szükséges) és élvezzétek az élet örömeit ...

2011. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
borotva helyett mit javasolnátok hogy ne pattogjak ki?
2011. aug. 29. 22:18
 7/12 napietus ***** válasza:
95%
nem értelek Titeket, már az is baj, hogy ad magára? mint írtam, neogranormon, de bármilyen más hámosító kenőcs is megteszi.
2011. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 napietus ***** válasza:
100%

nekem pl. a gyanta jött be.


borotválásnál is nem mindegy, hogyan. először is, sztem a borotvazselé jobb, mint a hab. először szálirányba, és csak azt visszafelé, ami úgy nem jött le. utána használj tonikot hogy összehúzza és bőrnyugtató krémet. a legfontosabb: az eldobható borotvát SOHA ne használd többször!

2011. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
viccen kívül ne a szőr növésével ellenétesen borotváld hanem vel, egyiránybe nekem bevált bár ésn fiú vagyok:D
2011. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én rengeteg termék kipróbáltam, és rengeteg kínszenvedés után rátaláltam a lóbalzsamra. Eddig még csak a chiliset (pirosat) használtam és már egy nap után látszik a változás! Arról nem beszélve hogy nagyon olcsó is. Én 390 Ft-ért vettem (390 Ft-os Eurós bolt). Most már tiszta puhi a bőröm, és sehol semmi nem látszik!!! Én nagyon remélem, hogy segíteni tudtam másoknak is!!! :)Hihetetlenül boldog vagyok! :)))

Ezt írják egyébként a lóbalzsamról:


"Felfekvések hámsérülések

A „nyomáspontokon” alakulnak ki, fertőződnek, a szövetek nekrotizálódnak, a keringés megszűnik – fájdalomfokozódás mellett.

A Kék kenőcs hatása: felületi fertőtlenítés, sebfeltisztítás, keringés javítása, fájdalom megszüntetése. Szövet- és hámképződés elindítása. A nyomáspontokon lévő sebek is begyógyulnak, annak ellenére, hogy a beteg rajta fekszik.


Egyéb hámsérülések

Minden hámfosztott felületre használható a Kék kenőcs, a gyógyulási folyamat a fenti sémák szerint zajlik.

Kisebb horzsolások esetén a gyógyulási idő egy nap. Szétvált, fertőződött műtéti sebeket is képes sipolymentesen megszüntetni.

A Kék kenőcs hatásai

Általánosan

Égési sérülésekre és hámfosztott felületekre alkalmazható. Jellemzője, hogy a var és a pörk képződését gátolja, így megkíméli a szervezetet a felesleges energia- és anyagfelhasználástól. Ennek következtében a gyógyulási folyamat és idő jelentősen rövidül. Nagyobb kiterjedésű égéseknél nem kell felszabadító műtéteket végezni.

Sima felület, az eredetihez hasonló minőségű és rugalmasságú bőrtakarót képez. Helyi hatásként minden esetben fájdalomcsillapítás és erős helyi keringés kialakulása figyelhető meg. Használata egyszerű, nem igényel előzetes fertőtlenítést –elvégzi maga a kenőcs-, az elhalt szöveteket leválasztja. Részletes hatásismertetés a különböző felhasználási területeknél is lesz."

És mivel jó a vérkeringésre, ezért gondolom kiváló a narancsbőrre is.

A chilistől kipirosodik a bőröd, és ég, viszket, de nem kell tőle megijedni, ez természetes. De azért figyeljétek meg, hogy van-e ezen kívül allergiás reakció, és csak akkor használjátok.

2013. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!