Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a pattanásos...

Mit lehet tenni a pattanásos fenék ellen és a kiütéses szeméremdomb ellen ?:$:DxD

Figyelt kérdés
Mivel kezeljem? Nagyon feszélyez, főleg ha arra gondolok hogy hamarosan lefeküdni készülök a barátommal, ez lesz az első és mit szól majd hozzá. Normális válaszokra vagyok csak kiváncsi és ha lehet lányok írjanak valami értelmeset!
2011. aug. 29. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

És kemény, hogy soha egyetlen egy fórumon sem, sehol nem olvastam hogy a problémára a lóbalzsamot tanácsolták volna. Teljesen véletlenül kentem magamra, mert megvettük poénból, hogy csípős krém, na milyen lehet... Aztán felkenegettem magamra, és akkor nem tudtam eldönteni, hogy hirtelen mitől múltak el a problémáim, azt hittem valami mástól. Aztán nem használtam a lóbalzsamot..., és most megint bekentem vele, és láttam, hogy ettől múlik el és most már ez tudatosult bennem végre. :)

Megvan a megoldás. :)

2013. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ezt a pattanásos fenékre írtam.

A kiütéses szeméremdombra én azt tanácsolom, hogy szerezzél be egy jó borotvát, 3-4-5 pengéset, olyat amilyet a férfiak is használnak 2-3-4 ezer ft-ba kerül. Én akciósan vettem a rossmannba 1200-ért, és adtak hozzá vagy 4-5 fejet. Így csak nagyon kevés kiütésed marad.

2013. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!