Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom lemosni a meleg...

Mivel tudom lemosni a meleg gyantát?

Figyelt kérdés

próbáltam egy másik fajta gyantát régen, azt hiszem, hideg, (ilyen kis lapok vannak, és össze kell dörzsölni) és az tökjó volt, igaz nekem nagyon fájt, de azért leszedte.. ahhoz adtak ilyen "olajos" kendőt, ami tök jól leszedte a maradék gyantát.

ma vettem meleg gyantát. és engem nagyon zavar ha kicsit is szőrös a lábam, és 4-5 napja borotváltam, szóval még kicsi, csak érzem.. szóval gondoltam h kicsi lesz még gyantázáshoz, de azért megpróbáltam..persze kicsi volt, semmit nem szedett le, viszont tiszta gyanta maradt a lábam.. ehhez persze nem adtak ilyen kendőt.. mivel tudom leszedni?:S ragadok.. :S


2011. szept. 6. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
baba szappannal :)
2011. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és bő víz ezt elfelejtettem oda írni! :)
2011. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen olajjal le tudod mosni. Babaolaj, napraforgóolaj, olívaolaj, ami van otthon.
2011. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, amelyik vízben oldódik. Amelyik nem, azt vmi olajjal, pl. Johnson babaolajjal tudod leszedni.
2011. szept. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Testápolóval is lejön ?
2012. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!