Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell tudni az UV-mentes...

Mit kell tudni az UV-mentes barnulásról?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy barnító permetet szórnak a testre, de ez is ugyaonolyan tartós barnaságot eredményez, mint a szolárium? Nem kopik ki gyorsan?

És sokba kerül? Kb. mennyibe?


2009. ápr. 19. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ha jól tudom százezres nagyságú
2009. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!

én voltam ilyenben ugy 2 éve,a Rákoczi térnél van egy ilyen szalon,már nem tudom pontosan egy percet lehettem bent,olyan hogy beállsz,lefúj,akkor egy nagy levegöt kell közben venned,megfordulsz és amikor fúj,megint egy nagy levegö,a hajadra sapkat kell huzni,min t a mütösöknek,de ugy kell hogy pont a hajad tövénél legyen mert ha kicsit lejjebb akkor a barnitóból oda nem megy.3500 ft volt,ha jol emlékszem,2 hétig ha tartott,sok baratnöm foltokban kopott,meg a ruhat megfogja,akkor pont fehérben voltam ráadásul.maradok a hagyományosnál.ja és jóval barnább leszel mint a szoliban,K barna,annyira hogy már sok!

2009. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!