Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hajamra ha...

Mit használjak a hajamra ha vasalom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

pantene prov és balzsam

gliss kur hajregeneráló balzsam

2011. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hajvasalót
2011. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nemtudom ki hogy van vele de ezt a hővédőt nem ajánlanám, oké biztos valahol csökkenti a töredezést, de alkoholt tartalmaz ami hoszútávon tönkrevágja a hajat és mégjobban károsítja mintha csak balzsamot használnál. szerintem használj vitaminos regeneráló lehetőleg professzionális szulfátmentes dolgokat igaz drágábbak de megéri nem hiába prof termékek...és nem pazarlod minden hónapba ilyen olyan litty löttyre a pénzed ami hosszútávon költségesebb is. bocs kicsit hosszúra sikeredett
2011. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

utolsó

ugy érted a gliss kur és a pantene spray nem jó ? :O

2011. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ahhoz képest ezek is igen drágák
2011. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gliss Cur,szilikonos hajvég ápoló
2011. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj C-vel írtam!:-S Bocsi! Kur
2011. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 yarrick ***** válasza:

Syoss hővédőjét használom.Bár nem sok jót hallani a márkáról,én elégedett vagyok vele.Nem ragad,nem nehezíti el a hajam és bár kissé alkoholos az illata,de nem vészes és hamar elpárolog.

Meg kell várni, hogy teljesen beszívja és csak utána vasalni, mert nagyobb kárt csinálsz ha beleég a hajadba.

2011. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
balea hővédő
2011. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!