Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó kis arc pakolásra...

Valami jó kis arc pakolásra lenne szükségem a sebes arcomra, olyan, ami felgyorsíthatja a sebek gyógyulását. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Tegnap este eléggé szétnyomkodtam az arcom, és természetesen egy csomó seb alakult így ki.

Arra gondoltam, hogy talán van valamilyen arc pakolás, ami felgyorsítja az ilyen sebek gyógyulását.


18/f


2011. aug. 31. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam mindig ez jön be és ne röhögjetek!! Túró,pici natúr joghurt,méz,olíva olaj összekutyulom fel az arcomra egy 15-20percig nyugton maradok:)) Aztán lemosom. Csodákat tesz!! És nem csak az arcon.
2011. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha van otthon neogranormon kenőcsötök, nekem az gyorsítja a gyógyulást. De pakolást sajnos nem tudok.
2011. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ichtiol gél vagy Dermofil paszta.Mindkettő jó.
2011. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
van itthon ichtiolos arcmaszk... már gondoltam rá, hogy talán azt kéne, de eddig se nagyon segített..
2011. aug. 31. 15:58
 5/6 A kérdező kommentje:
neogranormon kenőcs jól hangzik, most olvastam utána, be kell, szerezzek egy olyat! Köszi!
2011. aug. 31. 16:01
 6/6 A kérdező kommentje:
az első is jól, bár inkább érdekesen hangzik.. :) Csak akkor szeretem az "ilyen" bonyolultabb pakolásokat, ha tudom, hogy meg van hozzá itthon mindegyik hozzávaló.
2011. aug. 31. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!