Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb. mennyi idö kell ahhoz,...

Kb. mennyi idö kell ahhoz, hogy lekopjon az önbarnítós testápoló? Eddig kb.4-szer kentem be magam, de már meglátszik az eredmény. Viszont pár helyen foltos vagyok és ez nem tetszik.

Figyelt kérdés
A másik, hogy azt írja az útmutatója, hogy felkenés után kezet kell mosni. Én mostan is. ami eredménye, hogy csuklóig barna vagyok, a kézfejem meg fehér? Mi a teendő ilyenkor?
2009. ápr. 19. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!

én is pont most tettem fel a tiedhez hasonló kérdést.én nem lettem annyira foltos,szerintem vékonyabb rétegben kell felvinni és alaposan eldolgozni,akkor talán jobb lesz.A csulóm és a kézfejem eltérő színe engem is zavar,de kipróbálom azt hogy másnap bekenem a kezemet is vele vékonyan,mintha egy kézkrém volna,mondjuk este,hogy hozzá igazodjon a színe.

2010. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!