Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elmennék egy kozmetikushoz...

Ha elmennék egy kozmetikushoz mit csinálna velem? Arcbőrtől függetlenül. Mit csinál általában?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

gondolom arctisztításra mennél ,mert amugy ezen kivül még sok mindent csinál.

nekem előszőr letisztítja a bőrömet,majd befekteta gőzölő alá így kitágulnaka pórusok.majd elkezdi nyomkodni az arcomat,ezután bekeni vmi krémmel utánna meg megvijjózza ez egy olyan készülék ami összehúzza a pórusokat,ez nem mindegyik kozminál van általában

a végén bekrémezik és utánna már mehetsz is..

a bőrtpussal kapcsolatosan,nekem érzékeny bőröm van és nekem kell egy két nap hogy telejsen elmuljon a nyomkodás helye,de van oylan aki ha kilép a szalonból annak már szép sima a bőre.de megéri ,,nekem nagyon rendbehozta a bőrömet

2009. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és egyébként ez mennyibe kerül?:D
2009. ápr. 20. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

2-3 E körül mozog attól függ hoyg hova mész ha egy flancos szalonba akkor nyilvánvalóan drágább


de mindeféleképpen járj havonta kéthavonta nekem rendbetette a bőrömet

2009. ápr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :D
2009. ápr. 21. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!